19 BAR VEIKALS
Companies

"UCS", SIA

/uploads/catalogue/ucs-sia/

Contacts

Categories:  Cleaning services
Address:  Lokomotīves iela 34, Rīga, LV-1057
Phones:  +37167409470, +37167409465
Internet:  http://www.ucs.lv/ 

Description

Uzņēmumu grupa "UCS" ir viena no pazīstamākajām kompānijām HoReCa sektorā Latvijā, kura ievieš specializētas datorizētas uzskaites un vadības sistēmas viesmīlības iestādēs pasaules vairākās valstīs. 

Pašlaik „UCS” firma nodarbojās sekojošos pamatvirzienos:

  • sabiedriskas ēdināšanas uzņēmumu automatizācija un uzturēšana ar „R-Keeper” sistēmu palīdzību;
  • viesnīcu vadības sistēmas „Shelter” uzstādīšana un uzturēšana;
  • biļešu tirdzniecības risinājuma „Premjera” ieviešana kinoteātru tīklos, teātros un lielajos izklaides kompleksos.

Mūsu kompānijas vīzija – mūsu izveidotās sistēmas izmanto visveiksmīgākie un visstraujāk augošie klienti, kuri novērtē mūsu risinājumu funkcionālās iespējas, uzticamību, darba stabilitāti un piedāvātus jaunievedumus.

Par galveno mērķi „UCS” uzskata savu partneru (klientu) darbības efektivitātes palielināšanu, kuru konsekventi cenšamies sasniegt, pilnveidojot tehniskos un programmu risinājumus, kā arī ieviešot jaunākās IT tehnoloģijas. Mūsu kompānijas sauklis – mums nav nerealizējamu projektu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir liels izklaides komplekss vai maza kafejnīca, kinoteātru multikomplekss vai kinoteātris ar vienu zāli, kvalitatīvas tehniskās ierīces un programmatūra, kā arī mūsu inženieru profesionalitāte un kompetence - tie ir faktori, kuri garantē savlaicīgu un kvalitatīvu projekta ieviešanu.

Keywords

Restorānu bistro, kafejnīcu, bāru uzskaites sistēma; kafejnīcu kases sistēmas; Kases aparāti; Restorānu vadība; restorānu, bistro, kafejnīcu, bāru automatizācija; Noliktavas uzskaite; Ēdienu kalkulācija; Viesnīcu vadības un uzskaites sistēma;

Gallery

"UCS", SIA "UCS", SIA "UCS", SIA

Map

 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Where to go in Latvia Events English Latvian Russian