19 BAR VEIKALS
Companies

"Latgola" Viesnīca Park Hotel

/uploads/catalogue/latgola-viesnica-park-hotel/

Contacts

Categories:  Hotels, guest houses
Address:  Ģimnāzijas 46, Daugavpils, LV-5401
Phones:  +371 654 04900, +371 654 20932
E-mails:  reception@hotellatgola.lv 
Internet:  http://www.hotellatgola.lv/ 

Description

Numuri:

Park Hotel "Latgola" pašā Daugavpils pilsētas centrā viesu ērtībai piedāvā 118 labiekārtotus numurus:

  • 66 standarta divvietīgos numurus
  • 45 biznesa klases divvietīgos numurus
  • 6 divvietīgos lukss numurus
  • 1 apartamentus

Visas istabas ir iekārtotas lakoniskā skandināvu stilā. Istabu aprīkojumā ietilpst TV, telefons, fēns, interneta pieslēgums. Ir pieejamas smēķētāju un nesmēķētāju istabas, 2 numuri viesiem ar īpašām vajadzībām.

Sauna un džakuzi

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt viesiem iespēju veselīgi atpūsties, tādēļ piedāvājam atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi. Atpūtas telpas ir paredzētas grupām līdz 20 personām un tās var izmantot gan dzimšanas dienu svinībām, gan citiem mazāk oficiāliem pasākumiem. Daugavpils ainava no viesnīcas 10.stāva papildinās nesteidzīgo atpūtas vakara atmosfēru!

Konferenču zāle un semināru telpas

Viesnīca piedāvā dažādu platību telpas konferencēm un semināriem. To ietilpība, plašais un modernais aprīkojums, dažādās izvietojuma iespējas, kā arī gaišie pasteļtoņi un nepiespiestā atmosfēra nodrošinās Jums vajadzīgo darba gaisotni un palīdzēs sasniegt cerētos rezultātus. 
Jūsu vajadzībām piedāvājam: 
•    1 lielo konferenču zāli līdz 180 personām
•    2 semināru telpas līdz 25 personām
•    2 semināru telpas līdz 15 personām.
Viesu ērtībai tiek piedāvāta kafijas paužu, pusdienu, vakariņu un banketu organizēšana.

Restorāns PLAZA
Restorāna PLAZA galvenā priekšrocība ir unikālais skats uz Daugavpils pilsētas ainavu no putna lidojuma, jo restorāns atrodas viesnīcas 10.stāvā. Klusā, nesteidzīgā atmosfēra, oriģinālais interjers, laipnā apkalpošana un izsmalcinātie ēdieni sagādās neaizmirstamus mirkļus ikvienam apmeklētājam. Restorāns vienlaikus var uzņemt līdz 100 personām, tāpēc tā ir ideāla izvēle korporatīvo pasākumu, ballīšu, kāzu svinību un citu saviesīgu pasākumu organizēšanai.

Tūrisma birojs

Jebkuram klientam ir svarīgi saņemt maksimāli daudz informācijas un kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus vienkopus, kas arī ir mūsu galvenais uzdevums. Tūrisma birojs piedāvā:
•    Ekskursiju braucienus pa Latgali, Latviju un Baltijas valstīm
•    Aviobiļešu pārdošanu
•    Autobusu biļešu pārdošanu
•    Krievijas un Baltkrievijas vīzu noformēšanu
•    Dažādu veidu apdrošināšanu
•    Atpūtas braucienus uz Baltkrievijas sanatorijām
•    Transporta pakalpojumus
 

Daugavpils viesu ērtībai, kopā ar viesnīcu „Park Hotel „Latgola” vienā kompleksā ir apvienots tirdzniecības parks „SOLO” - mūsdienīgs, moderns divstāvu tirdzniecības centrs. Šī ir viena no populārākajām iepirkšanās un atpūtas vietām visā Latgales reģionā, kuru mēnesī apmeklē ap 300 tūkst. pilsētas viesu un iedzīvotāju. Parkā savu darbu veic vairāk nekā 55 veikali un pakalpojumu centri, starp kuriem ir ne tikai Eiropā pazīstami zīmoli, kā RIMI Hipermārkets, Drogas, Cubus, Seppala, PTA, Nordmen, Stylebeat, SELA, bet arī Latvijā populāri zīmoli, kā Kolonna, Pasaules Optika, Veļas pasaule, Lāčuks, Trodeks, , Dzintars, TELE 2, Latvijas Pasts, Kolonna skaistumkopšanas salons un citi. Mēs ticam, ka Tirdzniecības parka „SOLO” plašais piedāvājums spēs apmierināt Jūs un mūsu pilsētas viesu gaumi.

Keywords

Viesnīca Latgola, latgale

Gallery

"Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel "Latgola" Viesnīca Park Hotel

Map

 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Where to go in Latvia Events English Latvian Russian