19 BAR VEIKALS
Companies

"Zemgale" atpūtas un sporta komplekss

/uploads/catalogue/zemgale-atputas-un-sporta-komplekss/

Contacts

Categories:  Hotels, guest houses
Address:  Rīgas iela 11, Jelgava, LV-3002
Phones:  +371 63007707, +371 63007700, +371 63007710
E-mails:  viesnica@zemgale.info 
Internet:  http://www.zemgale.lv/ 

Description

Mūsu komplekss atrodas netālu no Jelgavas pilsētas centra, 42 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas, blakus galvenajai tranzīta maģistrālei. Mēs atrodamies tikai dažu minūšu gājiena attālumā no slavenā arhitekta Rastrelli projektētās pils. Mūsu kompleksā ietilpst ledus halle, viesnīca, boulinga zāle, kafejnīcas, tenisa korti, āra sporta laukumi un skeitparks.

Kopš 2001.gada augusta atvērta ledus halle, kurā darbojas bērnu un jauniešu hokeja komandas. Katru gadu pie mums norisinās Zemgales amatieru hokeja līgas čempionāts, tiek organizēti Latvijas, kā arī starptautiski turnīri kērlingā. Regulāri tiek nodrošināti publiskās slidošanas laiki, pieejama slidu noma. Ledus halles kafejnīcā iespējams nobaudīt aromātisku kafiju, gardu maltīti un dzērienus dažādām gaumēm. Pie halles atrodas pludmales volejbola, basketbola, minifutbola laukumi un skeitparks.

Pēc lietderīgi pavadītas dienas var atpūsties boulinga zālē, kas aprīkota ar “Brunswick” iekārtām. Šeit, kopā ar radiem un draugiem sev nozīmīgu notikumu varat atzīmēt, spēlējot boulingu. Spēles starplaikos piedāvājam izvēlēties no mūsu bāra un kafejnīcas ēdienu un dzērienu klāsta. Pašiem mazākajiem iespējams laiku pavadīt bērnu stūrītī.

Ja esat nolēmuši rīkot semināru, konferenci vai prezentācijas, viesnīcas ēkā jūs gaida konferenču zāle ar 40 vietām. Zāli pēc nepieciešamības iespējams aprīkot ar ekrānu, tāfeli, projektoru, interneta pieslēgumu. Tāpat telpas iespējams pārveidot par banketu zāli.

Viesnīcā “Zemgale” ir iespēja izīrēt vienvietīgus, divvietīgus, kā arī divistabu četrvietīgus numurus. Visos numuros ir pieejams telefons, televizors, duša un tualete. Piedāvājam arī plašus apartamentus luksus numurā, kurā viesu ērtībām un izklaidei ierīkota mājas kinozāle, džakuzi vanna un atsevišķa telefona līnija.

Vasaras sezonā darbojas četri atklātie tenisa korti ar tenisīta segumu.

Gallery

"Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss "Zemgale" atpūtas un sporta komplekss

Map

 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Where to go in Latvia Events English Latvian Russian