19 BAR VEIKALS
Companies

"Art Hotel Laine" viesnīca

/uploads/catalogue/art-hotel-laine-viesnica/

Contacts

Categories:  Hotels, guest houses
Address:  Skolas iela 11, Rīga, LV-1010
Phones:  +371 67288816, +371 67287658
E-mails:  info@laine.lv 
Internet:  http://www.laine.lv/ 

Description

Art Hotel Laine atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, tikai dažu minūšu gājienā līdz Vecrīgai. Viesnīca izvietota 1912. gadā celtā brīnišķīgā jūgendstila ēkā, kuras fasādē un interjerā redzami jūgendstila elementi. Lepojamies ar eleganto viesnīcas interjeru, kurā izmantoti dabiskie materiāli un latviešu mākslinieku gleznas.

Art Hotel Laine piedāvā 35 numurus ar elegantu interjeru un ērtībām Jūsu labsajūtai. Ideāla vieta gan ražīgam darbam, gan patīkamai atpūtai:ērta gulta, TV + kabeļtelevīzija, tālrunis, minibārs, moderna vannas istaba, matu žāvētājs, apsardzes sistēma, dūmu detektors.Viesnīcas numuri izvietoti jūgendstila ēkas augšējos stāvos, tādējādi ļaujot Rīgas vecpilsētu vērot kā no putna lidojuma. Dzerot tēju Mansarda Lux numura terasē, varēsiet vērot Vecrīgas torņu smailes un ostmalu.

Maltīte mājīgajā Art Hotel Laine restorānā ir patīkama gan ziemā, omulīgi veroties kamīna liesmās, gan vasarā, izbaudot izsmalcinātus ēdienus un Rīgas elpu restorāna vasaras terasē. Restorānā varat baudīt plašu kontinentālās virtuves ēdienu klāstu un labus vīnus, kā arī latviešu tradicionālo virtuvi un veģetārās maltītes.

Aicinām pie mums ne tikai atpūsties, bet arī organizēt lekcijas un seminārus. Nodrošinām kafijas pauzes, pusdienas un banketus. Piemērota vide veiksmīgam darbam! Jau vairāk nekā 17 gadus uzņemam viesus un piepildām viņu vēlmes. Par Jūsu vēlmēm un labsajūtu vienmēr rūpēsies viesnīcas īpašnieks un profesionāls, atsaucīgs personāls.

Keywords

viesnīca

Gallery

"Art Hotel Laine" viesnīca "Art Hotel Laine" viesnīca "Art Hotel Laine" viesnīca "Art Hotel Laine" viesnīca "Art Hotel Laine" viesnīca "Art Hotel Laine" viesnīca

Map

 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Where to go in Latvia Events English Latvian Russian